Pohádkový les

Pohádkový les nám už klepe na dveře.

Letošní pohádkový les se uskuteční jistě za krásného počasí 1. června 2019. Brány pohádkového lesa se Vám otevřou ve 12:30 a husité bránu uzavřou v 15:00

Letos se máte opravdu na co těšit. Čeká na Vás hodně krásných hraných pohádek, soutěží, pohádkových bytostí, které můžete v lese potkat a třeba se s nimi i vyfotografovat.

Zde se můžete podívat na několik fotografii z předešlých ročníků:

Pohádkový les 2015 – Kutnohorský deník

Pohádkový les 2014 – Kutnohorský deník

Pohádkový les 2013 – Svoboda.info

10 Replies to “Pohádkový les”

1. Dobry den. Jsme Ze Zruce nad Sazavou. Radi bychom se zucastnili. Je nutne se prihlasovat predem?
    Diky MartinaZevlova

• Dobrý den i Vám,
      pokud se chystáte navštívit pohádkový les a užít si spousty zabavy a shlednout hezké pohádky nikde se registrovat nemusíte. Stačí u pokladny zaplatit vstupné.
      S přáním hezkého den
      za TJ Sokol Chlístovice
      Lukáš Strnad

2. Dobrý den,
    Proč děláte pohádkovy les přímo na dětský den? Vždy byl o týden později .. Je to škoda, každý rok se na tuto akci těšíme ale vzhledem k tomu, že máme krasny dětský den v obci, nebudeme se moc zúčastnit….

• Dobrý den,
      je nám líto, že se letošního ročníku nemůžete zúčastnit. Příští rok to třeba vyjde 😊.
      S pozdravem za TJ Sokol Chlístovice
      Lukas Strnad

• Dobrý den, Pohádkový les probíhá na částečně zpevněné cestě v lese, ale s kočárkem se tato trasa dá absolvovat. Moc ne se na Vas budeme v sobotu těšit a doufáme, že si den užijete stejně jako my.
      Za TJ Sokol Chlístovice Lukáš Strnad

3. Dobrý den, chtěla bych se zeptat brány lesa se zavírají v 15:00 … to znamená, že se pustí poslední skupina nebo se 15:00 přestávají hrát pohádky? děkuji za odpověď Zuzana

• Dobrý den,
      ano v 15 se pustí poslední skupina, ale pohádky se hrají dále, až do doby než tato poslední skupina se nedostane do cíle, kde je občerstvení, hudba a spousty atrakci pro děti.

4. Dobrý den. chystáme se s rodinou k vám na pohádkový les. Je možné s sebou mít psa? Na vodítku s náhubkem samozřejmě. Děkuji za odpověď